Přihlásit | Registrovat

Přihlášení


Registrace do programu DEKPARTNER

Přihlašovací údaje
Zaměření*
Kontaktní údaje

Zapomenuté heslo


Kariéra

Nabídka spolupráce studentům vysokých škol

Studentům vysokých škol nabízíme dlouhodobé brigády. Po absolvování školy pak velmi často spolupráce pokračuje i nadále v rámci standardního zaměstnaneckého pracovního poměru na plný úvazek.

Nabízíme též spolupráci na bakalářských, diplomových nebo disertačních pracích. Je možné přijít s vlastním tématem nebo po vzájemné konzultaci můžeme navrhnout vhodné téma vycházející z požadavků stavební praxe a potřeb technického oddělení Atelier DEK. U teoretických prací je možné realizovat experimenty v rámci experimentálního centra skupiny DEK - DERIC v Brně. Nejčastěji bývají témata zaměřena na hydroizolační techniku, stavební fyziku, problematiku nakládaní s vodou (např. retence vegetačních střech) apod. Nebráníme se však spolupráci na jakémkoli jiném zajímavém tématu, se kterým za námi přijdete.

Pokud jsi student a rád bys získal dlouhodobou brigádu, praxi nebo s námi spolupracoval při psaní své závěrečné práce, ozvi se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Ve Formuláři pro uchazeče zadej "Věda a výzkum". Můžeš nás také kontaktovat prostřednictvím e-mailu dekpartner@dektrade.cz.

Formulář pro uchazeče

Partneři programu