Přihlásit | Registrovat

Přihlášení


Registrace do programu DEKPARTNER

Přihlašovací údaje
Zaměření*
Kontaktní údaje

Zapomenuté heslo


Vzdělávací centrum

Projekční publikace

Projekčních publikace jsou vydávány již od samotného vzniku technického oddělení. Dodnes v těchto publikacích naleznete základní principy a také know-how kolektivu techniků působících pod značkou ATELIER DEK. Publikace jsou neustále doplňovány o nejnovější poznatky z každodenní praxe. Nejaktuálnější znění naleznete v jejich elektronické podobě. Pokud jste v textu zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět na kontaktní adresu dekpartner@dek.cz. Pomozte nám nový web zlepšit. Děkujeme!

Vybrané podklady pro projektování - verze od 1.1.2023

Tato publikace obsahuje požadavky předpisů a projekční zásady uplatněné v konstrukčních řešeních DEK. Postupně se doplňuje.

Přečíst podrobnosti

Vegetační střechy GREENDEK

Publikace obsahuje druhy vegetačních střech, konstrukční, materiálové a technologické řešení jednotlivých vrstev. Ucelené skladby vegetačních střech v systému GREENDEK včetně dalších technických informací pro navrhování, realizaci a údržbu. Včetně textů o aktuálním poznání o vegetačních střechách a obecných principech, které jsou uplatňovány v Atelieru DEK.

Stáhnout v PDF

Izolace spodní stavby

Pomůcka pro návrh hydroizolační koncepce a pro návrh a posouzení hydroizolační konstrukce. Metodika vychází ze směrnice ČHIS 01. Obsahuje řešené příklady návrhu a posouzení hydroizolačních konstrukcí.

Přečíst podrobnosti

Partneři programu