Logo Přihlásit | Registrovat

Přihlášení


Registrace do programu DEKPARTNER

Přihlašovací údaje
Zaměření*
Kontaktní údaje

Zapomenuté heslo


Vzdělávací centrum

Podpora škol

Školám se stavebními obory poskytujeme bezplatně rozsáhlý servis.

Např. ve školách přednášíme odborné prezentace, pořádáme exkurse na pobočky Stavebnin DEK, poskytujeme k dispozici odborné katalogy, zajišťujeme instalaci a proškolení v programech a aplikacích pro stavební fyziku a energetiku DEKSOFT, pro projektování a modelování BricsCAD, pro oceňování, rozpočtování a vedení staveb ÚRS CZ, CALLIDA, FIRST IS, cloudové úložiště pro spolupráci a odevzdávání školních úkolů BIM PLATFORMA.

Jsme hlavním partnerem FAST VUT v Brně. Společně pořádáme Soutěž DEKTALENT, která je určena pro studenty 3. ročníků středních škol se stavebními obory.


Podpora vyučujícím

Nad rámec výše uvedené podpory škol pořádáme pro vyučující tematická školení obvykle v období přelomu srpna a září. Dále jsme pro inspiraci zadání ročníkové práce připravili ukázku zpracování projektu rodinného domu metodou BIM.

Více informací o BIM projektu


Podpora studentům a absolventům

Studentům středních a vysokých škol nabízíme možnost praxe v jednotlivých společnostech skupiny DEK, brigády a stáže při studiu a podporu při zpracování seminárních, bakalářských, diplomových a disertačních prací.

Absolventům škol nabízíme možnost uplatnění na technických i obchodních pozicích. Zahájení spolupráce je možné již před ukončením studia.

Více informací o podpoře studentů a absolventů
Partneři programu