Přihlásit | Registrovat

Přihlášení


Registrace do programu DEKPARTNER

Přihlašovací údaje
Zaměření*
Kontaktní údaje

Zapomenuté heslo


Vzdělávací centrum

G SERVIS CZ - webináře

Na této stránce si lze zobrazit webináře pořádané společností Gservis CZ.


24.09.2020 Legislativní změny z pohledu ekonomické náročnosti

Spusti webináře

Cílem webináře na téma legislativní změny v požadavcích na energetickou náročnost budovy bylo určit finanční dopad zavedených legislativních změn.

Stáhnout prezentaci

Prezentaci jsme aktualizovali na základě dotazů z webináře. Tato aktualizovaná prezentace by mohla zajímat i ty, kteří se webináře zúčastnili. V prezentaci přibyly souhrnné tabulky porovnávající ekonomickou náročnost jednotlivých prezentovaných variant. Tyto doplněné informace se nacházejí na stránkách 68, 84, 98 a 101 - 104.


30.06.2020 Ekonomika pasivních a nízkoenergetických domů

Spustit webinář

Webinář v rámci kterého byly prezentovány investiční náklady na pořízení pasivního domu. Byly také porovnány provozní náklady staveb v různých energetických třídách a vyčíslení návratnosti navržených opatření.


23.06.2020 Legislativní změny z pohledu zpřísňování požadavků na energetickou náročnost budov

Spustit webinář

Webinář který se zaměřuje na objasnění postupných legislativních změn z pohledu zpřísňování požadavků na energetickou (ne)náročnost budov. Toto zpřísnění je prezentováno na konkrétních případech postupných změn skladeb konstrukcí a technologického vybavení staveb.


20.06.2020 Pasivní domy a dotace

Spustit webinář

Webinář který se zaměřuje na vysvětlení pojmů nízkoenergetické a pasivní domy a na objasnění požadavků na dané typy staveb. V rámci webináře jsou prezentovány způsoby jakými dané požadavky lze splnit. Na konci webináře jsou představeny všechny dotační tituly, o které lze v současné době na rodinný dům žádat.

Partneři programu