Přihlásit | Registrovat

Přihlášení


Registrace do programu DEKPARTNER

Přihlašovací údaje
Zaměření*
Kontaktní údaje

Zapomenuté heslo


Vzdělávací centrum

Články

Společnost DEK od roku 2005 vydává časopis DEKTIME, který je určený široké odborné veřejnosti, především však projektantům a architektům. V časopise prezentujeme mimo jiné zkušenosti techniků získané na stavbách. Od 1.1.2016 je nahrazena tištěná forma časopisu DEKTIME elektronickou formou. Články jsou rozesílány e-maily. K odběru E-DEKTIME se lze přihlásit zadáním emailové adresy v pravém dolním rohu zápatí webové stránky. V této sekci si lze prohlédnout i další odborné články, jejichž autory či korektory byli technici ATELIERu DEK. Jedná se o články publikované na webu ATELIERU DEK, DEKSOFT apod.

Část obsahu tohoto nového webu jsme získali převedením obsahu ze starších webů. Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, budeme vděčni za upozornění zasláním připomínek na dekpartner@dek.cz. Pomozte nám nový web zlepšit. Děkujeme!
0
Zrušit výběr
0
Zrušit výběr
0
Zrušit výběr
1
Zrušit výběr
0
Zrušit výběr

Nástavba na budově základní školy realizovaná z konstrukčního systému DEKPANEL

  • DEKTIME
  • 2
  • 2023
  • Dřevostavba panelová
  • DEKPANEL
  • Nástavba

DEKPANEL je stěnový konstrukční systém z masivních šroubovaných dřevěných panelů. Hlavní výhodou je rychlost výstavby. Panely jsou přesně opracovány na plošném CNC obráběcím centru a následná montáž na stavbě je velmi rychlá. Další výhodou je úspora vnitřního obytného prostoru. V porovnání se zděnými stěnami má DEKPANEL menší tloušťku. Samotný panel je difúzně otevřený. Panely s označením F jsou opatřeny vzduchotěsnicí fólií, která je vložena mezi vrstvy prken při výrobě panelu. Při výrobě panelu není používáno žádné lepidlo ani jiné chemické přípravky, rostlé dřevo je obnovitelnou stavební hmotou.

Přečíst podrobnosti

Partneři programu